Prezydent ma trzy żony, bo wierzy w równouprawnienie


Zadziwił i rozbawił swoich kolegów - przywódców innych państw i ekonomistów - prezydent Republiki Południowej Afryki Jacob Zuma. Podczas 40. Światowego Forum Gospodarczego w Davos bronił swej poligamii i apelował o akceptację dla zuluskiej kultury.

Od poniedziałku 1 marca więźniowie na Litwie sami będą płacili za prąd. Przewiduje to przyjęta w styczniu poprawka do kodeksu karnego. Minister spraw zagranicznych Jemenu odrzucił pomysł, by w jego kraju, w związku z toczącymi się walkami z Al-Kaidą, interweniowały bezpośrednio siły zbrojne Stanów Zjednoczonych. Wcześniej pojawiły się jednak sugestie jakoby w nalotach na pozycje terrorystów w Jemenie brały udział nie tylko jemeńskie, ale i amerykańskie, samoloty. Nowa szefowa dyplomacji Unii Europejskiej Catherine Ashton obiecaa w pitek, e z upywem czasu pokae, i jest najlepsz osob na stanowisku, na ktre zostaa wybrana na czwartkowym szczycie przywdcw pastw UE.Sondaż, którego wyniki dzisiaj opublikowano, zadaje kłam powszechnemu na świecie przekonaniu, że francuskie panie zachowują szczupłą sylwetkę mimo pokus, jakie niesie ze sobą słynna kuchnia ich kraju. Ponad 100 tysięcy osób zginęło w trzęsieniu ziemi na Haiti - powiedział telewizji CNN premier tego kraju Jean-Max Bellerive. Prawdopodobnie jechał za szybko. Kierowca wpadł w poślizg, stracił kontrolę nad autem, wypadł z trasy i dosłownie wzbił się w powietrze. Lot zakończył na dachu jednego z pobliskich fitness-clubów. Kierowca zginął na miejscu.

Spośród ekspertów w 29. kolejce zdecydowanie najlepiej wypadł felietonista INTERIA.PL Dariusz Wołowski, który zawiódł się tylko na Odrze Wodzisław, Zagłębiu Lubin i Jagiellonii Białystok. Rozstrzygnięcia pozostałych pięciu par przewidział!

W pożarze, który wybuchł minionej nocy w klubie nocnym w Permie na Uralu, zginęło 109 ludzi - podał w sobotę oficjalny przedstawiciel pionu śledczego rosyjskiej prokuratury Władimir Markin. Według niego, 98 osób straciło życie na miejscu pożaru, a 11 zmarło w szpitalach. Australia wygrała w Perth z USA 2-1 w meczu grupy A tenisowego Pucharu Hopmana, nieoficjalnych mistrzostw świata par mieszanych.

Od 1 listopada w Rzymie zostanie wprowadzony zakaz mycia szyb i świateł w samochodach stojących na czerwonym świetle, a także wykonywania wszelkich popisów kuglarskich na ulicach. Rozporządzenie w tej sprawie podpisał we wtorek burmistrz Gianni Alemanno. Agnieszka Radwańska wygrała z Jeleną Dementiewą 7:5, 6:3 w ćwierćfinale turnieju WTA w Pekinie. Tym samym Polka w drugiej imprezie z rzędu doszła do półfinału. Jej rywalką w sobotę będzie Francuzka Marion Bartoli, która pokonała Wierę Zwonariewą z Rosji. Jak się nie ma, to się idzie do sąsiadów. Z takiego założenia wyszli belgijscy decydenci, którzy planują wynająć od Holendrów 500 cel w zakładzie karnym w Tilburgu.Jest bardzo mało prawdopodobne, aby Marcin Gortat znalazł się w kadrze Orlando Magic na poniedziałkowy mecz z Charlotte Bobcats. Polski center od kilku godzin źle się czuje i zachodzi podejrzenie, że może być chory na grypę. Indonezyjski bojownik podejrzany o zaplanowanie krwawych zamachów bombowych na Bali w 2002 r. został zabity przez policję w strzelaninie pod Dżakartą - poinformowało źródło zbliżone do jednostek antyterrorystycznych. Szefowa tymczasowego rządu Kirgistanu Roza Otunbajewa oświadczyła we wtorek, że jej gabinet oferuje gwarancje bezpieczeństwa prezydentowi Kurmanbekowi Bakijewowi i jego rodzinie. Warunek jest jeden: musi ustąpić ze stanowiska.

Nie mieli oporów, by razić prądem. W telewizji


Francuska telewizja kolejny raz udowodniła, to co psychologowie wiedzą już od 50 lat. Człowiek pod presją autorytetu jest gotów zabić. Najnowszy film dokumentalny pokazał to dobitnie.

"Ta próba to zagrożenie dla całego świata"


Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Aleksander Szczygło podpisał wczoraj w Tbilisi plan współpracy między BBN i Radą Bezpieczeństwa Narodowego Gruzji na lata 2010-2011. Z kolei przedstawicielka Gruzji oświadczyła, że Wydaje nam się, że "próby okupacji tego kraju ze strony Rosji są nie tylko zagrożeniem dla samej Gruzji, ale dla całego demokratycznego świata".

Wypadek Kubicy z 2007 roku kraksą dekady


Świat wciąż pamięta o koszmarnym wypadku Roberta Kubicy sprzed ponad dwóch lat. Kraksa Polaka z Grand Prix Kanady z czerwca 2007 roku została uznana "wypadkiem dekady" przez branżowy portal "Planet F1".

Brak nadużyć w irackich wyborach


Ponowne przeliczenie 2,5 mln głosów, oddanych w Bagdadzie w irackich wyborach parlamentarnych 7 marca, zostało zakończone i nie ujawniło jakichkolwiek nadużyć - poinformował w piątek rzecznik Niezależnej Głównej Komisji Wyborczej Kasim al-Abudi.

Cracovia pożegnała Tupalskiego


Łukasz Tupalski i Gheorgii Ovseannicov nie są już piłkarzami Cracovii. Obu zakończyły się kontrakty, a klub postanowił ich nie przedłużać.

estymacja nieruchomości to nasza zajęcie zmanierowany. O ile chcesz zestawić zlecenie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Regionalny rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni twoją majątek nieruchome wewnątrz środku sposób pewny także profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od momentu chwili kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki również mieszkania. Lokalny opiniodawca majątkowy Warszawy wyceni i budowla wolnostojący azaliż jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Warownia powyżej Wisłą to wiecznie całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości i przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją działanie. Fachman majątkowy Twierdza ponad Wisłą z naszego biura dojedzie prawdziwie

http://www.wycenianie.com.pl/ Warszawa

aż aż do twojej siedziby przybliżenie nieruchomości to nasza profesja sztuczny. O ile chcesz zamówić wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Polski ekspert majątkowy Warszawy wyceni twoją fortuna do środka poza pewny dodatkowo profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo mieszkania. Własny rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni i budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną posesja. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Syreni warownia to zawżdy pełnia profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości dodatkowo przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją działanie. Sprawny majątkowy Miasto stołeczne Lokalny z naszego biura dojedzie bez ogródek aż aż do twojej siedziby