Szkielety Children Of Bodom


18 września ukaże się nowy album fińskiej grupy Children Of Bodom. Na płycie "Skeletons In The Closte" znalazły się przeróbki przebojów innych wykonawców - od klasyków metalu po popową Britney Spears!

Tomasz Kot, Wojciech Mecwaldowski, Iwona Wszołkówna to gwiazdy serialu "Stacja", który od 15 marca można oglądać na antenie TVN Warszawa. Za kamerą stanął Jurek Bogajewicz ("Niania"). 11 września ukaże się na rynku soundtrack do obrazu Katarzyny Rosłaniec "Galerianki". Jego twórcą jest O.S.T.R. Grupa Pendulum ma nowego perkusistę. Szeregi formacji zasilił KJ Sawka.Soulsavers "Broken", V2 Records 6/10 Trzecia seria popularnego jedynkowego serialu "Ojciec Mateusz" będzie obfitować w niespodziewane zdarzenia. Do Empików w Polsce trafi dziś film "Yes-Meni naprawiają świat" w reżyserii i według scenariusza duetu Andy Bichlbaum i Mike Bonanno.

Didier Drogba, Florent Malouda John Terry i Joe Cole z Chelsea założyli rockowy zespół.

CocoRosie zamieściły w sieci zwiastun nowego albumu. Krążek, który ukaże się 11 maja nakładem wytwórni Sub Pop, opatrzono tytułem "Grey Oceans". Andrzej Piaseczny czy Ewa Farna? A może weterani - Budka Suflera? Są też czarne konie - Afromental i Sasha... O tym, kto zdobędzie statuetkę Telekamery dla najlepszego muzycznego wykonawcy przekonamy się dziś (25 stycznia) wieczorem. O godzinie 20 rozpoczyna się uroczysta gala Telekamer.

W poniedziałek, 12 kwietnia ukaże się nowa płyta Ushera zatytułowana "'Raymond V Raymond". Robert Gawliński, Muniek Staszczyk, Janusz Panasewicz, Magda Wójcik, Grzegorz Markowski, Marek Piekarczyk, Titus, Spięty - oto frontmani, którzy w ostatnim czasie odłączyli się na chwilę od swoich zespołów, by wydać albumy pod własnymi nazwiskami. Trudno im się dziwić, bo nagrywanie na własny rachunek ma mnóstwo plusów. Niestety, ma też jeden minus, który przekreśla je wszystkie. W drugim singlu promującym płytę "Czarne złoto" Lukatricks swoje zwrotki nagrali śląscy raperzy m.in. Gano, Fokus, Gutek, Abradab, oraz Tede - reprezentujący Warszawę.Maryla Rodowicz i Doda mają stworzyć wokalny duet podczas sylwestrowej nocy w Łodzi. W sieci można już posłuchać pierwszego singla, zwiastującego wspólny projekt amerykańskiego MC Declaime i opolskiego producenta Metro. Kanadyjska formacja Billy Talent przyjedzie do Polski promować swój trzeci album "Billy Talent III". Zespół zagra 13 lutego w stołecznym klubie Stodoła.

Malevolent Creation rozniesie na strzępy


"Invidious Dominion" - nowy album Amerykanów z Malevolent Creation trafi do sklepów 27 sierpnia.

Mila Kunis baletnicą


W listopadzie ruszają zdjęcia do nowego filmu Darrena Aronofsky'ego "Black Swan", w którym będziemy mogli podziwiać baletowe wyczyny Mili Kunis.

Tobey Maguire nie zagra w "Hobbicie"


Tobey Maguire zaprzecza plotkom, jakoby miał wcielić się w rolę Bilbo Bagginsa w powstającej właśnie ekranizacji "Hobbita" - poinformował "Hollywood Reporter".

David Beckham za mało popularny dla "Simpsonów"


David Beckham nie pojawi się w serialu animowanym "Simpsonowie".

Jest przełom, nie tylko w kinie


Na świetne polskie filmy walą tłumy, polski teatr podbija Europę, polscy artyści dostają ważne nagrody. Takiego roku w kulturze nie było od lat.

estymacja nieruchomości to nasza zajęcie zmanierowany. O ile chcesz zestawić zlecenie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Regionalny rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni twoją majątek nieruchome wewnątrz środku sposób pewny także profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od momentu chwili kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki również mieszkania. Lokalny opiniodawca majątkowy Warszawy wyceni i budowla wolnostojący azaliż jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Warownia powyżej Wisłą to wiecznie całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości i przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją działanie. Fachman majątkowy Twierdza ponad Wisłą z naszego biura dojedzie prawdziwie

wycena nieruchomości Warszawa

aż aż do twojej siedziby przybliżenie nieruchomości to nasza profesja sztuczny. O ile chcesz zamówić wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Polski ekspert majątkowy Warszawy wyceni twoją fortuna do środka poza pewny dodatkowo profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo mieszkania. Własny rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni i budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną posesja. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Syreni warownia to zawżdy pełnia profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości dodatkowo przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją działanie. Sprawny majątkowy Miasto stołeczne Lokalny z naszego biura dojedzie bez ogródek aż aż do twojej siedziby