Skodą pod ciężarówkę. 3 ofiary


Trzy osoby zginęły a dwie zostały ranne w wypadku drogowym w środę w Gdyni. Stan rannych jest ciężki. Czołowo zderzyły się samochody ciężarowy i osobowy. Prawdopodobną przyczyną wypadku było niezachowanie ostrożności przez jednego z kierowców.

Audi długo kazało czekać swoim fanom na kolejne wcielenie flagowej limuzyny z Ingolstadt. Polski oddział austriackiego Strabagu chce podnieść cenę za odcinek autostrady A2 łączącej Łódź z Warszawą. W listopadzie ubiegłego roku spółka HSO Motors Europe - będąca wyłącznym dystrybutorem samochodów chińskiej marki Briliance na Starym Kontynencie - ogłosiła upadłość.Robert Kubica z teamu Renault rozpocznie z dziewiątej pozycji niedzielny wyścig o Grand Prix Australii, drugą eliminację tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1. Budowanie supersamochodu to wysoce nierentowne zajęcie. Carl-Peter Forster, wiceprezes General Motors i prezes Opla zrezygnował z pracy.

Za benzynę i olej napędowy będziemy płacić co najmniej o 20 gr więcej. Część tej podwyżki szykuje nam Unia Europejska, a część nasz resort finansów - akcentuje "Dziennik Gazeta Prawna".

W Małopolsce uaktywniają się kolejne osuwiska. W miejscowościach Łapszanka i Szczawnica w pow. nowotarskim ziemia osunęła się na dwa domy mieszkalne. "Zakopianka" jest już przejezdna, ale osuwiska spowodowały utrudnienia na innych drogach regionu. To już oficjalne. Aston Martin przyznał, że zbudowane na bazie toyoty iQ małe auto, będzie sprzedawane jako aston martin cygnet.

Tylko cztery teamy Formuy 1: Red Bull-Renault, Ferrari, McLaren-Mercedes i Williams maj ju pene skady na przyszoroczne mistrzostwa wiata. Około 53 km od granicy w Świecku (Lubuskie) zablokowana jest droga krajowa nr 2. Na odcinku między Mostkami a Stokiem samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby nie żyją. Brytyjczyk Pat Fry, w ostatnich latach szef inżynierów teamu McLaren-Mercedes, który w połowie maja rozstał się z angielskim zespołem, podpisał kontrakt z Ferrari. Fry pracował dla McLarena od siedemnastu lat.Wszystkie drogi krajowe są przejezdne, ale najgorsze warunki są we wschodniej części kraju. Kamery: Zobacz, jak wygląda sytuacja na drogach. Włosi mają specyficzny styl bycia. W ich podejściu do życia dominuje luz i spontaniczność. To najlepsza wiadomość od lat: w ubiegłym roku w wypadkach drogowych zginęło najmniej osób od czasu, kiedy policja zaczęła rejestrować statystykę wypadków - czyli od 1975 roku!

Księcia uwagi o samochodach


Jest mężem królowej, ale problemy ma jak każdy człowiek... Mowa o brytyjskim księciu Filipie.

ada zdetronizuje Skod?


W bloku wschodnim ada bya tym, czym dla reszty mniej cynicznego acz bardziej cywilizowanego wiata Mercedes. Niezalenie od modelu, samochody z Togliatti przez wiele lat stanowiy szczyt wschodniej technologii.

Nowy program budowy dróg


W ministerstwie infrastruktury powstaje nowy rządowy program budowy dróg na lata 2010 - 2015 - powiedział w środę w Sejmie wiceminister infrastruktury Radosław Stępień.

25 milionów euro za urlop


Mistrz świata Formuły 1 z 2007 roku Kimi Raikkonen nowy sezon rajdowy rozpocznie pod koniec stycznia startem w 45. Arctic Lapland Rally, pierwszej rundzie mistrzostw kraju.

Pan Polaczek cwaniaczek


Piszę ten list w związku z publikacjami na waszych stronach artykułów i listów od prześladowanych Polaków u naszych południowych sąsiadów (*).

estymacja nieruchomości to nasza zajęcie zmanierowany. O ile chcesz zestawić zlecenie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Regionalny rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni twoją majątek nieruchome wewnątrz środku sposób pewny także profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od momentu chwili kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki również mieszkania. Lokalny opiniodawca majątkowy Warszawy wyceni i budowla wolnostojący azaliż jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Warownia powyżej Wisłą to wiecznie całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości i przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją działanie. Fachman majątkowy Twierdza ponad Wisłą z naszego biura dojedzie prawdziwie

http://www.wycenianie.com.pl/ Warszawa

aż aż do twojej siedziby przybliżenie nieruchomości to nasza profesja sztuczny. O ile chcesz zamówić wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Polski ekspert majątkowy Warszawy wyceni twoją fortuna do środka poza pewny dodatkowo profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo mieszkania. Własny rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni i budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną posesja. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Syreni warownia to zawżdy pełnia profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości dodatkowo przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją działanie. Sprawny majątkowy Miasto stołeczne Lokalny z naszego biura dojedzie bez ogródek aż aż do twojej siedziby